AKTUĀLA INFORMĀCIJA
DIEMŽĒL, 18.05.2020. NEGAIDĪTI UZZINĀJĀM, KA ARĪ MĒS ESAM KĻUVUŠI PAR TENDENCIOZU VILTUS ZIŅU UN NEGODĪGAS, AR PAZEMINĀTU SOCIĀLO ATBILDĪBU APVELTĪTAS "ŽURNĀLISTIKAS" UPURIEM. TĀPĒC TURPMĀKĀ INFORMĀCIJA IR ĻOTI SVARĪGA VISIEM, KURIEM BIJA, ŠOBRĪD IR VAI NĀKOTNĒ BŪS KĀDA SAISTĪBA AR MŪSU SNIEGTAJIEM PAKALPOJUMIEM NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS JOMĀ!

Pagaidām nepārbaudītu (bet viegli nojaušamu) iemeslu dēļ ar pazeminātu sociālo atbildību apveltīti "žurnālisti" 15.05.20. publiskajā telpā ir izplatījuši diletantisku, melīgu, tendenciozu un ķengājošu informāciju par neformālās izglītības procesu pavadīšanas pakalpojumiem, kurus mēs kā izglītības konsultāciju un koordināciju centrs sniedzam jau otro gadu desmitu. Tā kā 14.05.20. plkst 16.41 (no telefona ar numuru 29124505) dažu sekunžu garai sarunai Baltijas studiju centra NET University vadītājai zvanīja "hroniskā taisnības meklētāja" Ilze Jaunalksne - Rēdere, tad, iespējams, tieši viņa arī ir šo nekaunīgo fake news "bioloģiskā māte". Protams, tās ir laikmeta grimases, nekā neparasta te nav: katrs, atkarībā no savas sirdsapziņas un intelekta līmeņa, "smērē sviestu uz savas dienišķās maizītes, par katru cenu cenšoties uzmest virsū arī pa gabalam desas, pat ja tā desa ir gana smirdīga"!  Patreiz visa informācija par šo incidentu ir nosūtīta Latvijas žurnālistu organizācijām, NEPL Padomei, TV3 administrācijai, Latvijas mediju ētikas padomei, Sabiedrības integrācijas fondam un LR IZM, - gaidām atbildes, lai izlemtu kā rīkoties tālāk.

Protams, ka tas nav patīkami un atņem laiku. Taču, no otras puses, mēs tiešām esam noguruši no dažādiem bezkaunīgiem un ar zemu intelektu apveltītiem diletantiem, kuru rosīšanās saskan ar visiem saprotamo latviešu tautas teicienu "kā es māku, tā es maunu". Acīm redzot, ir pienācis laiks reizi par visām reizēm publiski izdiskutēt jautājumu par neformālās izglītības vietu LR un pasaules izglītības sistēmā un atbrīvoties no informatīvā balasta.

  • VĒLREIZ ATBILDĪGI APLIECINĀM, KA YORK UNIVERSITY, USA IZSNIEGTIE IZGLĪTĪBAS DOKUMENTI PAR BAKALAURA, MAĢISTRA VAI DOKTORA GRĀDA PIEŠĶIRŠANU GAN LATVIJĀ, GAN CITUR PASAULĒ IR ABSOLŪTI LIKUMĪGI.

  • JŪS DROŠI VARAT AR LEPOTIES AR SAVIEM YORK UNIVERSITY, USA IEGŪTAJIEM GRĀDIEM. NEĻAUJIET NEGODPRĀTĪGIEM CILVĒKIEM KAVĒT JŪSU KARJERAS AUGŠUPEJU. MŪSU STUDENTU VIDŪ IR DAUDZ CILVĒKU, KURU VEIKSMĪGĀS DZĪVES SCENĀRIJS VAR KALPOT PAR PIEMĒRU NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS PRIEKŠROCĪBĀM.

  • JŪSU YORK UNIVERSITY, USA IZSNIEGTOS IZGLĪTĪBAS DOKUMENTUS LATVIJĀ UN CITUR PASAULĒ AIZSARGĀ LIKUMS UN, PIELĪDZINĀTI NEFORMĀLAJAI IZGLĪTĪBAI, TIE NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEKĻŪST MAZĀK VĒRTĪGI UN NEVAR TIKT DISKRIMINĒTI VAI IZSMIETI ATTIECĪBĀ PRET CITIEM IZGLĪTĪBAS IEGŪŠANAS VEIDIEM. ATCERIETIES: TIE, KAS TO MĒĢINA DARĪT, APZINĀTI PĀRKĀPJ LIKUMU UN VĒLAS JUMS NODARĪT KAITĒJUMU.

  • LĪDZKO YORK UNIVERSITY, USA DIPLOMS JUMS IR IZSNIEGTS, DROŠI DODIETIES UZ LR IZM AIC (www.aic.lv) UN SAŅEMIET IZZIŅU PAR SAVU IZGLĪTĪBAS DOKUMENTU PIELĪDZINĀŠANU LR STANDARTIEM.

  • GADĪJUMĀ, JA JŪS ESAT SASKĀRUŠIES AR DISKRIMINĒJOŠU ATTIEKSMI ATTIECĪBĀ UZ SAVIEM YORK UNIVERSITY, USA IZGLĪTĪBAS DOKUMENTIEM, NEKAVĒJOTIES SAZINIETIES AR MUMS UN MĒS IKVIENAM NODROŠINĀSIM KVALITATĪVU JURIDISKU PALĪDZĪBU VIŅA LIKUMĪGO TIESĪBU AIZSTĀVĒŠANAI JEBKURA LĪMEŅA TIESĀ.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .