Resursu centrs NET GRUPA
Mūsu dzīves kvalitāte visbiežāk ir atkarīga no prasmes pašizglītoties. 

Resursu centrs NET GRUPA popularizē, realizē un ar saviem līdzekļiem atbalsta projektus, kuri ir saistīti ar aktuālo izglītību.

"Cilvēka dzīves pamatprocess – nemitīga un nepārtraukta attīstība. Sasniedzama galamērķa nav. Process iestiepjas bezgalībā. Aiz katras sasniegtās virsotnes paveras nākamā. Cilvēks vienmēr var vēl tālāk, dziļāk, augstāk, izteiksmīgāk, saprotamāk, spožāk, vienkāršāk, komplicētāk. Attīstība prasa pūles, darbu, ir sāpīga. Katrs jauns domāšanas un darbošanās līmenis dzimst ar pūlēm un sāpēm, pārvarot neticību saviem spēkiem, nevēlēšanos atkal saspringt, ietverot bezpalīdzības, bezcerības un nevarēšanas izjūtas. Attīstība prasa spēju atšķirt prioritātes: sīkās problēmas risināt ātri, lieki spēku netērējot, enerģiju mērķtiecīgi saglabājot lielajiem, sarežģītajiem jautājumiem, pie kuriem mēdzam strādāt gadiem (labas izglītības iegūšana, biznesa izveidošana un tml.). Attīstība prasa spēju kritiski analītiski domāt, izvērtēt dzirdēto, lasīto, norobežoties no aplamībām (piemēram, no aicinājuma dzīvot viegli). Lietas tikai sabrūk viegli, bet rodas nopietnā, pūles, atbildību un sasprindzinājumu pieprasošā darbā."
https://www.delfi.lv/calis/jaunumi/nevaret-ir-vieglak-neka-varet-profesore-gunta-ancane-skaidro-kas-ir-psihes-higiena.d?id=50392411


Nepārtraukta attīstība – tas ir atslēgas vārds, kas ietekmē ikvienu mūsdienīgu cilvēku. Dzīve mudina cilvēkus meklēt alternatīvas mācīšanās iespējas, kuras sekmē konkrētu prasmju apguvi. Lai veiksmīgi spētu pielāgoties darba tirgus un apkārtējās vides mainībai, galvenās prasmes, kuras šobrīd nepieciešamas ikvienam cilvēkam ir vienlīdz gan vienkāršas, gan sarežģītas - finanšu pratība, kritiskā domāšana, komunikācija, problēmu risināšana, sadarbība, tiesiskums, inovācijas, sociālās kompetences. Dzīves laikā iegūtās zināšanas un prasmes, neatkarīgi no veida, kādā tās tika apgūtas, ir vienlīdz svarīgas un kalpo par cilvēka izaugsmes un attīstības pamatu. Eiropas Savienības un UNESCO izglītības politikas pamatmoto: no sabiedrības, kuru māca, uz sabiedrību, kas mācās.

Resursu centrs NET GRUPA (reģistrācijas Nr. 40008252093 )

Adrese: 11. Novembra krastmala 9, LV1050, Rīga, Latvija
E-pasts: ak@netu.lv
Telefons: +371 29643292

Akadēmiskie partneri:

  • New Education Technologies University (reģistrācijas Nr. 50003564391, IZM Izglītības iestādes licence Nr. 3360800234) 
  • Baltijas studiju centrs NET University (reģistrācijas Nr. 50003727791, IZM Izglītības iestādes licence Nr. 3369800429)

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .